جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧ ielts-house.com را صفحه خانگي خود كنيد

خانه آیلتس آفرینش - AFARINESH IELTS House

خانه | آزمون تعيين سطح | برنامه كلاسها | آزمونهاي آزمايشي | پرتال آموزش | دوره مجازی | فروم | تصحیح Writing | دانلود | فیلم | فروشگاه | پشتیبانی | عضويت اخبار
صفحه اصلي > راهنماي IELTS رسمي > سئوالات متداول 
سئوالات متداول

1- آیلتس چیست؟
2- چه سازمانهایی آیلتس را می پذیرند؟
3- مالک آیلتس کیست و چه کسی آزمون را می نویسد؟
4- چرا دو نوع آزمون وجود دارد؟
5- من چه آزمونی را باید بگذرانم؟
6- فرمت آزمون چگونه است و چقدر طول می کشد؟
7- چگونه می توانم تمرین کنم و خود را برای آزمون آماده سازم؟
8- برای داوطلبین معلول چه کمکی در نظر گرفته شده است؟
9- در چه جایی می توانم در آزمون آیلتس شرکت کنم؟
10- چه زمانی می توانم در آزمون آیلتس شرکت نمایم؟
11- هزینه آزمون چقدر است؟

12- چگونه می توانم برای آزمون ثبت نام نمایم؟
13- چه عکسهایی نیاز دارم تا درخواست آیلتس خود ارائه نمایم؟
14- اگر نیاز داشته باشم درخواست خود را به تعویق اندازم یا در کل حذف نمایم، چه می شود؟
15- اگر من در روز آزمون غایب یا بیمار باشم چه می شود؟
16- آیا  آزمون آیلتس در یک روز تکمیل می شود؟
17- اگر من به خاطر پیشامدی که خارج از کنترل من باشد (برای مثال تصادف) تأخیر داشته باشم چه می شود؟
18- در محل آزمون چه چیزهایی می توانم با خود بیاورم؟
19- کدام بخش از آزمون اول گذرانده می شود؟
20- چه نوع لهجه هایی را می توان در آزمونهای گفتاری و شنیداری شنید؟
21- آیا نوار شنیداری، راهنماییها و مکثهایی دارد؟
22- آیا همین 10 دقیقه در آزمون خواندنی نیز برای انتقال پاسخها وجود دارد؟

23- آبا می توانم از خودکار برای آزمونهای شنیداری و خواندنی استفاده نمایم؟
24- آیا می توانم روی برگه های سوال شنیداری و خواندنی یادداشت بنویسم؟
25- آزمون گفتاری چیست؟
26- من برای آزمون گفتاری به چه نیاز دارم؟

27- چگونه آزمونها نمره دهی می شوند؟
28- چگونه نمره قبولی برای آزمون آیلتس مشخص می شود؟
29- من نتایج آزمون خود را در چه زمانی دریافت خواهم نمود؟
30- من حق دارم چه تعداد فرم گزارش آزمون (TRF) داشته باشم؟
31- چگونه می توانم برای فرمهای گزارش آزمون دیگر درخواست نمایم اگر مرکز آزمون من از زمان برگزاری آزمون بسته باشد؟
32- تا چه مدت بعد می توانم مجدداً در آزمون شرکت کنم؟
33- اگر احساس کنم نتیجه آزمون من اشتباه است چه کار میتوان کرد؟
34- آیا من می توانم هزینه خود را به صورت قسطی پرداخت نمایم؟
35- آزمون گیرنده ها برای بخش گفتاری چه کسانی هستند؟
36- آبا امکان دارد جلسه آزمون زبان انگلیسی به جلسه ای دیگر موکول شود؟
37- آیا استفاده از فرهنگ لغت طی آزمون زبان انگلیسی مجاز است؟
38- آیا امکان مشاهده اشتباهات در آزمون انگلیسی خود را دارم؟
39- چه کسی آزمون را تصحیح می نماید؟

 

1- آیلتس چیست؟
آیلتس سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی است که تسلط بر زبان انگلیسی را در سرتاسر جهان به بوته آزمایش می گذارد. با انجام 1.5 میلیون آزمون در سال 2010 در سرتاسر جهان، آیلتس متداول ترین آزمون تسلط بر زبان انگلیسی در سرتاسر جهان است.


2- چه سازمانهایی آیلتس را می پذیرند؟
آیلتس از سوی بیش از 6000 سازمان در سرتاسر جهان مورد پذیرش می باشد. این سازمانها شامل دانشگاهها، ادارات مهاجرت، ارگانهای دولتی، ماهیتهای تخصصی و شرکتهای چندملیتی می باشند. برای جستجو به دنبال مؤسسه ای نام آشنا، از سیستم شناسایی جهانی آیلتس در وب سایت ielts.org استفاده نمایید.


3- مالک آیلتس کیست و چه کسی آزمون را می نویسد؟
آیلتس مشترکاً تحت تملک انجمن بریتانیا، IDP: آیلتس استرالیا و آزمونهای ESOL کمبریج (ESOL کمبریج) است و از طریق بیش از 800 مرکز آزمون و مکان برگزاری در بیش از 130 کشور ارائه می شود. تیمهای بین المللی نویسندگان با مطالب آزمون آیلتس در ارتباط می باشند. تحقیقات گسترده نشان می دهد که آیلتس بدون هیچ مشکلی و عادلانه برقرار است. نویسندگان آزمون از کشورهای انگلیسی زبان مختلف محتویات آیلتس را توسعه می دهند لذا منعکس کننده وضعیت افراد در زندگی واقعی است.


4- چرا دو نوع آزمون وجود دارد؟
آیلتس دارای دو نوع جنرال و آکادمیک است. آزمون آکادمیک برای آنهایی است که می خواهند در کشوری انگلیسی زبان مطالعاتی در سطح عالی داشته باشند. آزمون جنرال برای آنهایی است که می خواهند تجربه کاری به دست آورند یا در برنامه های آموزش شرکت نمایند یا به کشوری انگلیسی زبان مهاجرت نمایند یا در آنجا به مدارس عالی بروند. تمامی داوطلبان آزمونهای شنیداری و گفتاری یکسانی را طی می نمایند اما آزمونهای نوشتار و خواندن متفاوت می باشند.


5- من چه آزمونی را باید بگذرانم؟
شرح آزمونهای آموزش عمومی و دانشگاهی را مطالعه نمایید سپس با مؤسسه یا سازمانی که برای یافتن آنچه که نیاز دارید به آن درخواست داده اید تماس حاصل فرمایید. توجه داشته باشید که شما بایستی بدانید هنگامی که فرم درخواست آیلتس را پر می نمایید، در کدام نوع آزمون شرکت می نمایید.


6- فرمت آزمون چگونه است و چقدر طول می کشد؟
آیلتس دارای چهار بخش – شنیداری (30 دقیقه)، خواندنی (60 دقیقه) نوشتاری (60دقیقه) و گفتاری (11-14 دقیقه) – است. زمان کل آزمون 2 ساعت و چهل و پنج دقیقه است. آزمونهای شنیداری، خواندنی و نوشتاری در یک بخش انجام می شوند. آزمون گفتاری ممکن است در همان روز یا حداکثر هفت روز قبل یا بعد از آزمونهای دیگر برگزار شود.


7- چگونه می توانم تمرین کنم و خود را برای آزمون آماده سازم؟
مطالب تمرینی رسمی آیلتس فرمت آزمون را با جزئیات شرح می دهد و به شما آزمونهای تمرینی و پاسخها را ارائه می نماید. شما می توانید مطالب تمرینی آیلتس رسمی دیگری را برای خود به یکی از روشهای زیر سفارش دهید:
- به صورت آنلاین سفارش دهید.
- از طریق مرکز آزمون در محل خود تهیه نمایید.


8- برای داوطلبین معلول چه کمکی در نظر گرفته شده است؟
مراکز آزمون تلاش زیادی می نمایند نیازهای خاص داوطلبین معلول را برآورده نمایند. هدف ما برای تمامی داوطلبان آن است که دسترسی آنها عادلانه و هدفمند باشد. اگر شما نیاز خاصی دارید، با مرکز آزمون در محل خود هنگام ثبت نام گفتگو نمایید. ممکن است مراکز به سه ماه زمان نیاز داشته باشند تا ترتیبات لازم را سازماندهی نمایند.


9- در چه جایی می توانم در آزمون آیلتس شرکت کنم؟

شما می توانید در بیش از 50 محل در سرتاسر جهان در آزمون شرکت نمایید. در وب سایت ielts.org، به جستجوی نزدیکترین مرکز آزمون برروی جستجوی آیلتس در سرتاسر جهان بپردازید. مراکز آیلتس کارکنانی مددیار و خوش برخورد دارند که به شما در فرآیند ثبت نام کمک می نمایند.


10- چه زمانی می توانم در آزمون آیلتس شرکت نمایم؟

آیلتس در 48 روز ثابت در طول سال – حداکثر 4 بار در ماه، بسته به تقاضای محلی- برگزار می شود. تمامی تاریخ آزمونها را برای سال جاری کنترل نمایید یا به نزدیکترین مرکز مراجعه نمایید تا تاریخ آزمون بعدی را مشاهده نمایید.


11- هزینه آزمون چقدر است؟

آیلتس شهریه آزمون ثابتی دارد. آزمونهای جنرال و آکادمیک هزینه یکسانی دارند. برای یافتن شهریه آزمون به پول رایج محل خود، وب سایت رسمی آیلتس در سرتاسر جهان را در نزدیکترین مرکز به خود کنترل نمایید.


12- چگونه می توانم برای آزمون ثبت نام نمایم؟
- نزدیکترین مرکز آیلتس خود را بیابید و تاریخ آزمونها را کنترل نمایید تا دو گزینه ای که برای شما مناسب می باشد را انتخاب نمایید. آخرین مهلت ثبت نام در تاریخ آزمون خود را یادداشت نمایید. (شما همچنین می توانید هزینه آزمون را در مرکز خود به پول رایج محلی بر روی وب سایت رسمی آیلتس در سرتاسر جهان مشاهده نمایید.)
- با سازمان یا بر روی سیستم تشخیص جهانی کنترل لازم را انجام دهید که آیا لازم دارید آزمون جنرال یا آکادمیک را پشت سر بگذارید.
- فرم درخواست آیلتس را چاپ کنید یا از مرکز آزمون خود یک نسخه درخواست نمایید. اطلاعات مربوط با داوطلبین، مفاد و شرایط را مطالعه نمایید، فرم را کامل و امضا کنید. لطفاً اطمینان حاصل نمایید که آدرس پستی صحیحی را وارد کرده اید و از از همان نام خود برروی پاسپورت استفاده نموده اید.
- دو عکس رنگی یکسان در اندازه عکس پاسپورت ، که مربوط به حداکثر شش ماه پیش باشد، آماده نمایید و ر پشت هر کدام از آنها را امضا نمایید. شما نبایستی در عکس درخواست خود عینک به چشم داشته باشید. از پاسپورت فعلی خود یک فتوکپی بگیرید- این نسخه کپی بایستی برابر با اصل باشد و از مدت اعتبار آن نگذشته باشد (برخی مراکز کارت شناسایی ملی را نیز می پذیرند.)
- اگر می خواهید نتایج شما به صورت خودکار به دانشگاه یا مؤسسه آموزشی ارسال شود، جزئیات صحیح در بخش مربوط به فرم درخواست آیلتس را درج نمایید.
-درخواست خود را به مرکز آزمون آیلتس همراه با پول ببرید. اگر آن را به صورت پستی ارسال نمایید، لطفاً با مرکز در مورد روش پرداخت گفتگو نمایید.
- به محض این که ثبت نام کردید، مرکز آزمون تاریخ آزمون آیلتس، زمان و محل برگزاری را اعلام می نماید. لطفاً توجه داشته باشید آزمون گفتاری می تواند تا حداکثر هفت روز قبل یا بعد از تاریخ آزمون باشد.
- در روز آزمون، شما بایستی کارت شناسایی ملی یا پاسپورتی را که در فرم درخواست خود پر نموده اید با خود همراه داشته باشید.


13- چه عکسهایی نیاز دارم تا درخواست آیلتس خود ارائه نمایم؟
برای درخواست آزمون آیلتس شما نیاز دارید دو عکس رنگی یکسان در اندازه پاسپورت آماده نمایید که مربوط به حداکثر شش ماه قبل شما باشند. شما نیاز دارید پشت هر قطعه عکس را امضا نمایید. شما نبایستی در عکسهای درخواست خود عینک به چشم داشته باشید.


14- اگر نیاز داشته باشم درخواست خود را به تعویق اندازم یا در کل حذف نمایم، چه می شود؟
اگر شما درخواست خود را ظرف بیش از 5 هفته قبل از تاریخ آزمون به تعویق اندازید یا حذف کنید، شما هزینه خود را منهای هزینه اجرایی دریافت می نمایید.
اگر شما ظرف 5 هفته تا تاریخ آزمون درخواست خود را به تعویق اندازید یا حذف نمایید، بایستی کل هزینه را پرداخت نمایید مگر این که دلیلی پزشکی داشته باشید. اگر مجوز پزشکی خود راظرف پنج روز تا تاریخ برگزاری آزمون ارائه نمودید، کل هزینه منهای هزینه اجرایی محل شما مسترد خواهد شد.


15- اگر من در روز آزمون غایب یا بیمار باشم چه می شود؟
اگر بدون هیچ اطلاع قبلی در آزمون حاضر نشوید، شهریه کامل خود را از دست می دهید. درهر حال، اگر مجوز پزشکی خود را ظرف 5 روز تا تاریخ آزمون ارائه نمایید هزینه منهای هزینه اجرایی محلی به شما مسترد می شود.


16- آیا  آزمون آیلتس در یک روز تکمیل می شود؟
مهارتهای شنیداری، خواندنی و نوشتاری آزمون همیشه درست یکی پس از دیگری و بدون وقفه تکمیل می شوند. بسته به مرکز آزمون، آزمون گفتاری ممکن است تا هفت روز قبل یا بعد از تاریخ آزمون به طول انجامد.


17- اگر من به خاطر پیشامدی که خارج از کنترل من باشد (برای مثال تصادف) تأخیر داشته باشم چه می شود؟
مرکز آزمون ممکن است در تاریخ آزمون بعدی، از شما آزمون بگیرد.


18- در محل آزمون چه چیزهایی می توانم با خود بیاورم؟
تنها مداد، خودکار و مداد پاک کن. شما بایستی کارت شناسایی ملی یا پاسپورتی که بر روی درخواست آیلتس برای آزمون مورد استفاده قرار داده اید را همراه داشته باشید.
شما بایستی هر چیز دیگر را خارج از اتاق آزمون بگذارید. تلفنهای موبایل و پیجر بایستی خاموش شوند و در محل امانت داری تعبیه شده از سوی ناظر قرار داده شوند. اگر شما پیجر یا تلفن موبایل خود را خاموش ننمایید یا آن را همراه خود روشن داشته باشید، در امتحان مردود خواهید شد.


19- کدام بخش از آزمون اول گذرانده می شود؟
شما در ابتدا آزمون شنیداری و پس از آن بخشهای خواندنی و نوشتاری آزمون را پشت سر می گذارید. بسته به مرکز آزمون، آزمون گفتاری ممکن است تا هفت روز بعد یا قبل از تاریخ آزمون از شما گرفته شود.


20- چه نوع لهجه هایی را می توان در آزمونهای گفتاری و شنیداری شنید؟
همانگونه که آیلتس آزمونی بین المللی است، انواع لهجه های انگلیسی در هر دوی این آزمونها مورد استفاده قرار می گیرند.


21- آیا نوار شنیداری، راهنماییها و مکثهایی دارد؟
بله. در آغاز، شما راهنماییها و یک نمونه پرسش را می شنوید. سپس شما پرسشهای بخش 1 را می خوانید، به بخش 1 گوش می دهید و به پرسشها پاسخ می دهید.
همین روند برای بخشهای 2 تا 4 ادامه می یابد.
در 10 دقیقه پایانی، شما پاسخهای خود را به برگه پاسخ انتقال می دهید.


22- آیا همین 10 دقیقه در آزمون خواندنی نیز برای انتقال پاسخها وجود دارد؟

خیر. آزمون خواندنی یک ساعت است و شما بایستی تمامی پاسخهای خود را برروی برگه سوال در این بازه زمانی بنویسید.


23- آبا می توانم از خودکار برای آزمونهای شنیداری و خواندنی استفاده نمایم؟
خیر. شما بایستی کارهای خود را با مداد انجام دهید. برگه سوال توسط کامپیوتری که نمی تواند اثر خودکار را بخواند اسکن می شود.


24- آیا می توانم روی برگه های سوال شنیداری و خواندنی یادداشت بنویسم؟
بله. مسئول ممتحن آیلتس برگه پرسش شما را نمی بیند.


25- آزمون گفتاری چیست؟
آزمون گفتاری گفتگویی با یک ممتحن آزمون آیلتس مجاز است. آزمون گفتاری متشکل از سه بخش است. لذا روی یک کاست صوتی یا دستگاه ضبط دیجیتال ذخیره می شود.


26- من برای آزمون گفتاری به چه نیاز دارم؟

شما بایستی همان مدارک شناسایی که برای فرم درخواست آیلتس تدارک دیده بودید و برای مابقی آزمون مورد استفاده قرار دادید همراه بیاورید. کارت شناسایی شما قبل از ورود به اتاق مصاحبه کنترل می شود.


27- چگونه آزمونها نمره دهی می شوند؟
آیلتس از سیستم نمره دهی 9 سطحی برای اندازه گیری و گزارش نمرات به روشی هماهنگ استفاده می نماید. شما تک تک نمرات سطوح برای بخشهای نوشتاری، شنیداری، خواندنی و گفتاری و نمره کل سطح را بر مقیاس سطح مورد نظر از یک تا 9 دریافت می نمایید.


28- چگونه نمره قبولی برای آزمون آیلتس مشخص می شود؟
هیچ قبولی یا مردودی در آیلتس وجود ندارد. نمرات بر مبنای سیستم 9 سطحی رده بندی می شوند. هر مؤسسه یا سازمان آموزشی سطح نمرات مورد نیاز خود در آیلتس را مشخص می نماید تا برآورده کننده تک تک نیازهای آن باشد. برای یافتن اطلاعات بیشتر در سیستم شناسایی جهانی وب سایت رسمی آیلتس برای نمرات و سازمانهای خاص جستجو نمایید.


29- من نتایج آزمون خود را در چه زمانی دریافت خواهم نمود؟
فرم گزارش آزمون شما ظرف 13 روز تقویمی پس از تاریخ آزمون برای شما ارسال می شود. تمامی مراکز برگزاری آزمون فرم گزارش آزمون را برای شما ارسال می نمایند. فرم گزارش آزمون خود را در جایی امن نگه دارید چرا که تنها یک نسخه از آن دریافت می نمایید. برخی مراکز برگزاری آزمون اطلاعیه پیام کوتاه و سرویس نتایج آنلاین را نیز در اختیار شما می گذارند.
با مرکز برگزاری آزمون خود برای یافتن اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.


30- من حق دارم چه تعداد فرم گزارش آزمون (TRF) داشته باشم؟
به شما یک نسخه از فرم گزارش آزمون داده می شود. تا حداکثر 5 نسخه از TRF شما به مؤسسات مربوطه ای که شما فهرست آنها را در فرم درخواست آیلتس خود مشخص نموده اید ارسال می شود. معمولاً ارسال هزینه ای در بر ندارد. هزینه پیک و یا ارسال به خارج از کشور بر عهده داوطلب می باشد. TRF های اضافی مازاد بر این 5 نسخه را می توان از مرکز آزمونی که TRF صادر می نماید درخواست نمود. لطفاً توجه داشته باشید هزینه اجرایی ممکن است برای هر TRF اضافی کسر شود. اگر شما TRF خود را گم کرده اید، لطفاً با مرکز آزمونی که TRF شما را صادر نموده است تماس حاصل فرمایید.


31- چگونه می توانم برای فرمهای گزارش آزمون دیگر درخواست نمایم اگر مرکز آزمون من از زمان برگزاری آزمون بسته باشد؟
اگر مرکز آزمون در جایی که آزمون خود را برگزار نموده اید بسته است ما با این وجود می توانیم نسخه ای از فرم گزارش آزمون برای سازمان دریافت کننده طی مدت دو سال پس از آزمون شما ارسال نماییم. اگر تا به حال این کار را انجام نداده اید، زیر محل جستجوی آیلتس در سرتاسر جهان را علامت گذاری نمایید که اطمینان حاصل گردد مرکز شما بسته شده است.
برای درخواست فرم گزارش آزمون شما نیاز خواهید داشت:
- یک فرم درخواست برای TRF اضافی (به خاطر بسته بودن مراکز) را تکمیل نمایید. بسیار مهم است نام و نام خوانوادگی خود را دقیقاً به همان نحو که برروی مدرک شناسایی شما درج شده است در فرم تکمیل نمایید.
- فرم را با کلیک کردن روی کلید تحویل در انتهای فرم تحویل دهید.
- یک نسخه اسکن شده از مدرک شناسایی یا پاسپورت خود که هنگام برگزاری آزمون همراه داشته اید ضمیمه نمایید (این کار پس از این که شما بر روی کلید تحویل کلیک کردید انجام می گیرد.)
فرمهای گزارش آزمون تنها می توانند به سازمانهای دریافت کننده ارسال شوند و نسخه های اضافی برای داوطلب ، دوستان یا خانواده ارسال نمی شوند.
هیچ هزینه ای برای این سرویس دریافت نمی شود.


32- تا چه مدت بعد می توانم مجدداً در آزمون شرکت کنم؟
هیچ محدودیتی در شرکت مجدد در آزمون وجود ندارد. با این حال آیلتس به شما توصیه می نماید قبل از شرکت مجدد در آزمون مطالعات اضافی داشته باشید. برخی مراکز آزمون دوره های آمادگی و کلاسهای زبان ارائه می نمایند. شما می توانید مهارتهای خود را با استفاده از مطالب تمرینی رسمی آیلتس نیز بهبود بخشید.


33- اگر احساس کنم نتیجه آزمون من اشتباه است چه کار میتوان کرد؟
شما می توانید برای استعلام روند نتایج در مرکز آزمون خود ظرف شش هفته از تاریخ آزمون درخواست نمایید. شما بایستی هزینه استعلام را پرداخت نماید که در صورتی که نمره سطح شما تغییر یابد کاملاً هزینه صرف شده مسترد خواهد شد. توجه داشته باشید که افراد آزمون گیرنده و تصحیح کننده های آیلتس تحت راهنماییهای دقیق ارزیابی قرار می گیرند و به طور منظم مورد نظارت قرار می گیرند. فرآیند آزمون آیلتس دارای بالاترین روشهای کنترل کیفیت است.


34- آیا من می توانم هزینه خود را به صورت قسطی پرداخت نمایم؟
خیر. دانشگاه کمبریج تنها پرداختهای انجام شده در زمان ثبت نام را پذیرا می باشد.


35- آزمون گیرنده ها برای بخش گفتاری چه کسانی هستند؟
آزمون گیرنده ها می توانند آموزگاران انگلیسی بریتانیایی یا رومانیایی باشند. آنها از سوی ESOL کمبریج انتخاب شده ، آموزش دیده، مورد نظارت قرار گرفته و ارزیابی می شوند.


36- آبا امکان دارد جلسه آزمون زبان انگلیسی به جلسه ای دیگر موکول شود؟
خیر، ورود شما الزامی است لذا نمی تواند از جلسه ای به جلسه دیگر یا سطح آزمونی متفاوت بعداً موکول شود.


37- آیا استفاده از فرهنگ لغت طی آزمون زبان انگلیسی مجاز است؟
خیر. هر داوطلبی که از فرهنگ لغت استفاده نماید یا مبادرت به استفاده آن نماید یا از کنترل کننده املایی استفاده نماید مردود خواهد بود.


38- آیا امکان مشاهده اشتباهات در آزمون انگلیسی خود را دارم؟
خیر زیرا تمامی برگه های سوال به ESOL کمبریج در انگلستان ارسال می شوند. پاسخهای داوطلبین و دیگر امور انجام شده از سوی داوطلبین به عنوان بخشی از آزمون جزء دارایی ESOL کمبریج در انگلستان محسوب می شوند و برای داوطلبین، مدارس یا مراکز مدیریتی منتشر نمی شوند.


39- چه کسی آزمون را تصحیح می نماید؟
تیمی متشکل از آزمون گیرنده های مجرب برگه های آزمون را در کمبریج تصحیح می نمایند اما آزمون شفاهی توسط آزمون گیرنده های شفاهی ارزیابی می شود. 

 

دوره های آموزشی آزمون منابع آموزشی اطلاعات مهاجرتی امکانات آفرینش ارتباط با آفرینش
  ◦ خانه   ◦ رزرو آزمون تعیین سطح   ◦ پرتال آموزش   ◦ صفحه اصلی مهاجرت   ◦ تصحیح Writing   ◦ نشانی و شماره تماس
  ◦ جدول زمانبندی کلاسها   ◦ درباره آزمون آزمایشی   ◦ دانلود Ebook   ◦ آرشیو اخبار مهاجرت   ◦ تور بازدید مجازی   ◦ پشتیبانی آنلاین
  ◦ کلاسهای خصوصی   ◦ راهنمای آزمون آزمایشی   ◦ دانلود نمونه Writing   ◦ کانادا   ◦ فروم (انجمنهای گفتگو)   ◦ شماره حساب بانکی
  ◦ دوره Fundamental   ◦ نتایج آزمونهای آزمایشی   ◦ دانلود منابع آزمون IELTS   ◦ آمریکا   ◦ گالری شعبه جام جم   ◦ گروه فیسبوک آفرینش
  ◦ دوره های Premium   ◦ زمانبندی مصاحبه آزمون آزمایشی   ◦ دانلود فایلهای مفید IELTS   ◦ آلمان   ◦ گالری عکس آفرینش   ◦ آموزش سازمانی
  ◦ کارگاه مجازی IELTS   ◦ زمانبندی تصحیح اوراق Writing   ◦ دانلود نمونه فرمهای IELTS   ◦ استرالیا   ◦ فروشگاه آنلاین آفرینش   ◦ اساتید آفرینش
  ◦ راهنمای کارگاه مجازی   ◦ کارگاه حل تشریحی آزمون   ◦ دانلود کلیپ های آموزشی   ◦ سوئد   ◦ کارنامه IELTS زبان آموزان   ◦ درخواست نمایندگی
  ◦ ثبت نام کارگاه مجازی   ◦ کلید آزمونهای آزمایشی   ◦ دانلود کلاسهای مجازی   ◦ ایتالیا   ◦ سازمانهای طرف قرارداد   ◦ ثبت شکایات
  ◦ لینک صفحه ورودی کارگاه   ◦ آزمونهای پایان ترم   ◦ بانک سئوالات Speaking   ◦ اروپا   ◦ عضویت در سایت   ◦ سئوالات متداول
      ◦ راهنمای IELTS رسمی   ◦ آسیا   ◦ جستجو در سایت  
        ◦ آمریکای جنوبی   ◦ نقشه سایت  

 

ISO جلب رضایت مشتری ISO خط مشی آموزشی ISO مدیریت کیفیت ISO مدیریت کیفیت

   
 
   "تنها برگزیده و مقام اول" کنفرانس برند و آموزش در حوزه تخصصی IELTS

نشاني شعبه جردن: تهران، بلوار آفریقا، بالاتر از ناهید، بلوار گل آذین، پلاک 27 - پیامک: 10000700 - تلفن: 28318 (021)

نشاني شعبه میرداماد: تهران، بلوار میرداماد (زیر پل)، سمت سازمان ثبت شرکتها، خیابان البرز، کوچه قبادیان، پلاك 24 - تلفن: 22911210 (021)

واحد جهانی مشاوره و ثبت نام دوره های برون مرزی Virtual IELTS آفرینش (لندن - انگلستان) - تلفن: 442031297597+

Copyright © 2007-2014 www.ielts-house.com. All rights reserved. استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است